Apart Odalarımız

Bandırma Sağlık Apart Oda/Daire Özellikleri

  Oda/Dairede:

– Kesintisiz sıcak -soğuk su

– Led TV 82 cm (digital çift uydulu)

– Büyük/orta boy buzdolabı

– Mutfak dolapları ve Gardolap (Mdf)

– Doğalgazlı ocak

– Aspiratör

– Yeterli tabak, tencere vb. /tam donanımlı mutfak

– Haşerelere karşı korumalı

– Yataklar full ortopedik (bamboo)

– Bazalar emniyetli. Yastıklar boncuk silikon

– Pike – çarşaf, alez (terletmez) Hepsi yeni

– Çamaşır makinesi

– Elektrikli süpürge

– Ütü ve masası

– Camlar ısı yalıtımlı (çift/ısı cam)

– Sınırsız ve ücretsiz internet  (FİBER 100 MB)

– Doğalgaz  Kombili (Termostatlı)

– Çalışma ve yemek masası

– 1.sınıf rahat çalışma koltukları.

Elektrik, su, doğalgaz ,internet fatura derdiniz yok,biz ödüyoruz.

– Güvenlik Kameraları ( Gece görüşlü full hd 7×24 kayıt)

 BANDIRMADA TATİL VE  TURİZM

Bir sahil şehri olan Bandırma da yüzme amaçlı denize girilememektedir.Ancak 15- 25 dakika uzaklıktaki Erdek-Ocaklar, yerli ve yabancı tatilcilerin gözde tatil beldesidir. Erdek Ocaklar Plajı 3 km uzunluğunda, ince kumu, sığ denizi, güvenli deniz-yüzme imkanı sunmaktadır.Oksijen deposu olarak bilinen Kapıdağ ın kıyısında bulunan Ocaklar da yaşam ,hayata dinamik katmaktadır.Ocaklarda rüzgar denize doğru eser ,bu nedenle Ocaklar ın havasında, deniz kıyısı olmasına rağmen nem görülmemektedir.

Erdek ve Ocaklar da apart pansiyonların sunduğu hizmet ve yüksek kalitesi,uygun fiyatları nedeniyle son zamanlarda tatilcilerin ilk tercihleri arasına girmiştir. “Ocaklar Sağlık  Apart” ve “Erdek Sevil Apart “ bunlardan ikisidir. detaylar için    www.saglikpansiyon.com

Yakınlardaki Kapıdağ’ın ormanlık iç bölgeleri de her geçen gün daha fazla ilgi toplamakta, doğa turizmi amacıyla kullanılmaktadır

Bandırma’nın çevresindeki diğer önemli noktalar Perslerden bugüne ulaşan Daskyleion ören yeri, Kyzikos Antik Kenti, Manyas Kuş Cenneti ve kaplıcaları, Kirazlı Manastır, deri sanayi, rengarenk oya pazarı ile ünlü Gönen’dir.

Manyas Kuşcenneti Milli Parkı’nın geniş kitlelere tanıtımının yapılabilmesi ve çevre kirliliği nedeniyle karşı karşıya kaldığı tehlikelere kamuoyunun dikkatini çekebilmesi amacıyla, 1987 yılından bu yana her yıl Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali adıyla bir festival düzenlenmektedir.